sobota, 30 maja 2015

Life goes on

Pokombinowałam trochę z szatą graficzną (któryś raz z kolei). Wydaje mi się, że jest z nią coraz lepiej - ale i tak nie wróżę sobie kariery grafika. Udało mi się zrobić kilka ujęć na tej samej od zawsze łące. Byłam już tam milion razy, a za każdym razem zdjęcia wychodzą zupełnie inne. I tym sposobem staram się wypełniać wolne godziny ciągnących się dni. I już chyba zdążyłam zapomnieć, jaką radość to sprawia. Nie do opisania jest uczucie, kiedy na ekranie aparatu widzisz zdjęcie, które odzwierciedla to, co utworzyło się w głowie. Nawet tak spontaniczne ujęcia powodują niesamowity przypływ endorfin. I tak spędzony dzień pozwala położyć się spać ze świadomością, że zrobiło się coś fajnego. Pozdrawiam! 


17 komentarzy:

 1. Będąc u babci na wsi, też zawsze chodzę w te same miejsca robić zdjęcia i też za każdym razem wychodzą inaczej, bo nigdy nie zdarzy się taka sama chwila, oświetlenie, siła wiatru i inne czynniki itp :D Zdjęcia wszystkie przeurocze, jednak trzy pierwsze całkowicie skradły moje serce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za każdym razem jak wchodzę na Twojego bloga i widzę te zdjęcia... magia no! :D Wychodzi Ci to coraz lepiej, coraz ładniej łapiesz światło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ladna szata graficzna jak i zdjęcia :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wygląd bloga jest super :) a zdjęcia powalają :) piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne ujęcia, cudowne światło :)
  najbardziej podobają mi się ujęcia macro, dodaje do obserwowanych i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Łał te ujęcia są przepiękne, można na nie patrzeć godzinami! :3

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie cudowne zdjęcia! ;))
  Klikniesz w kliki w nowym poście będę wdzięczna ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. piękne zdjęcia! jestem zachwycona, gratuluję talentu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo klimatyczne zdjęcia :) Przepiękna kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. 3 zdjęcie jest przecudowne! nie mogę się napatrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam tak samo, każde zdjęcie sprawia mi ogromną radość ;) Piękne ujęcia, zaczęłam Cię obserwować, bo chcę być na bieżąco. Też robię zdjęcia, więc możesz do mnie wpaść ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. piękne zdjęcia! to z pajęczyną najlepsze <3 łąka to świetne miejsce do robienia zdjęć. A jak jeszcze jest wschód albo zachód słońca to już w ogóle! :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Jestem wielką fanką takich delikatnych kolorów i ujęć! Pięknie!

  OdpowiedzUsuń

@GT - Tyler