środa, 11 listopada 2015

Hello + wyzwanie

Jakiś czas temu zdecydowałam podjąć się jesiennego wyzwania fotograficznego organizowanego na bardzo cenionym przeze mnie blogu Natalii (jestrudo.pl), Po przeczytaniu zaproponowanych zadań do wykonania w głowie pojawiał mi się ogrom pomysłów i nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła je zrealizować. Niestety, po drodze pojawiło się wiele trudności, głównie związanych z brakiem czasu i możliwości do wykonania zdjęć. Udało mi się zrealizować jedynie niewielką część wyzwania. Nie miałam okazji uchwycić złotobrązowej, ulubionej jesieni(kochane studia :)), a kilka kadrów w domowym zaciszu musiało ustąpić miejsca zgłębianiu tajników chemii nieorganicznej :) Zdecydowałam się jednak pokazać to, co dałam radę uchwycić. Mimo że zdjęć jest niewiele, było to ciekawe doświadczenie - zmuszało do myślenia i sprawiało, że patrząc na wszystko wokół miałam w głowie kolejne ujęcia. I naprawdę żałuję, że nie udało mi się ich uwiecznić! I mimo narzekań na brak czasu, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej kiedy będę mogła znów chwycić za aparat, nawet jeśli nastąpi to dopiero w święta :) Pozdrawiam! 


1. za oknem 

3.jesienny klimat 


9. na gałęzi


 14. niezastąpione

 16. nowe


24. moment 


 26. mocny

27. o każdej porze 

 30. smakołyki 


8 komentarzy:

 1. "Na galezi", "niezastapione" i "mocny" sa swietne! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze według mnie jest "na gałęzi". Bajkowe, wręcz :)
  Takie wyzwania są dobre, bo motywują do działania. I to czasami wydaje się nie mieć sensu (no bo jak, lubimy robić zdjęcia, a trzeba nas do tego motywować?), ale jest pomocne w zrozumieniu, że to co robimy daje nam szczęście, I to się liczy najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 3. "Na gałęzi" - cudo! Strasznie podoba mi się też zdjęcie drożdżówki i to naturalne światło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powtórzę się, ale "na gałęzi" jest piękne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne zdjęcia! Mocne i na gałęzi moim zdaniem najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe zdjęcia ! Jeśli masz ochotę wziąć udział w podobnym wyzwaniu to serdecznie zapraszam :D http://younglionessproject.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

@GT - Tyler