czwartek, 8 maja 2014

Walking Away

Pierwsze, co sobie pomyślałam: stres. Wielki stres po tym, jak dostałam wiadomość od Idalii - bohaterki dzisiejszego posta. Sesje to raczej nie moja dziedzina - ale powoli staram się przełamywać, bo bardzo mi się podoba. Teraz, popijając gorzką kawę bez mleka patrzę na zdjęcia i coraz bardziej do mnie przemawiają. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem będzie lepiej i do końca roku na blogu może pojawi się jeszcze parę zdjęć z ludźmi w roli głównej. Może nie są - i nie będą idealne, ale staram się. Liczę na rady, które wykorzystam w przyszłości. Pozdrowienia! 

mod.: Idalia Baryła 
 
6 komentarzy:

 1. Oj dawno nie komentowałam nic u Ciebie... ale zaglądam i podziwiam :)
  Śliczna dziewczyna, taka delikatna.
  Jako wybitnie aspołeczna jednostka, rozumiem Twój ból. Przekonasz się do sesji, każda bestia z czasem da się oswoić ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musisz dużo pracować nad portretami.. niektóre zdjęcia są niedoswietlone a na niektórych modelka ma dziwny wyraz twarzy jak np to jak dmucha w dmuchawiec albo ma jakis grymas.. te kałuże na jezdni odciagaja uwagę od koleżanki.. musisz o wszystko zadbać nawet o takie szczegóły a będzie lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rady? Myślę, że robiąc portrety powinnaś ustawiać modelkę twarzą do źródła światła, żeby twarz była ładnie i równomiernie doświetlona, a nie była ciemna i słabo widoczna ;)
  A najlepsze jest 15 zdjęcie;)
  Mam nadzieję, że nie odbierzesz negatywnie mojego komentarza, bo nie taki był zamiar.

  angie-passion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama nie mam zbyt dużego doświadczenia, jednak uczę się na swoich błędach i już wiem czego nie robić ;) U Ciebie podoba mi się jak kadrujesz, chociaż w niektórych ujęciach szkoda przyciętej głowy modelki. Kilka zdjęć jest prześwietlonych, a kilka innych niedoświetlonych. Też miałam z tym problem, jak ustawiać modelkę i samą siebie, żeby dobrze ująć światło. Sądzę, że sama zaczniesz się na tym łapać :) Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się, że wszystko super, problem polega raczej na małym braku naturalności modelki. Przy większości zdjęć ma jakiś dziwny-nieodgadniony grymas na twarzy i mimo, że zdjęcia są w większości niezłe to to "skrzywienie" psuje efekt

  OdpowiedzUsuń

@GT - Tyler