piątek, 19 sierpnia 2016

Accidentally in love

Nie spodziewałam się tego, że pobyt w stolicy województwa warmińsko - mazurskiego tak niezwykle mnie oczaruje. Nie oczekiwałam, że zrobię jakiekolwiek nadające się do publikacji zdjęcie, a zapowiadana pochmurna pogoda rozwiewała nadzieje na zobaczenie zachodu słońca. Jednak z każdą chwilą spędzoną na starym mieście czy w okolicy pobliskiego jeziora byłam coraz bardziej zachwycona. Magia towarzyszyła przez cały dzień: od podziwiania uroków miasta, przez przepyszne lody (o smaku szałwii z cytryną!), aż po sam wieczór, kiedy zostałam pożegnana (wbrew pesymistycznym prognozom) przez najpiękniejszy zachód słońca w moim życiu. Widok tak kolorowego nieba z malowniczymi chmurami sprawił, że nie mogłam przestać robić zdjęć. Byłam wdzięczna, że mogę oglądać coś tak pięknego. Jakaś siła sprawiała, że nie chciało mi się stamtąd odjeżdżać - to było kilka dobrych chwil, które będę wspominać z wielką przyjemnością ;) 
9 komentarzy:

 1. świetna fotorelacja, udane kadry, szczególnie te z zachodu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kapitalny zachód! Wow!
  A "zła pogoda" nie zawsze musi być przeszkodą ;)

  Co do lodów...to nie wiem, czy coś jest w stanie przebić poznańską lodziarnię "Kolorową" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To zdjęcie jeziora z łódeczką jest mega klimatyczne. A zachód? Coś wspaniałego! Niesamowite kolory <3 ! W tym roku pogoda w lato lubi płatać figle, sama zauważyłam, że często piękny zachód słońca występuje po pochmurnym dniu, niespodziewany :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia, zwłaszcza zdjęcia zachodu słońca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zachód słońca rzeczywiście oszałamiający :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeglądałam zdjęcia lecąc w dół i już myślałam nad komentarzem o ładnych przyjemnych zdjęciach, kiedy to dotarłam do tych z zachodem słońca. O kurczę! Przewspaniały widok! <3 Jestem oczarowana.

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne zdjecia, najbardziej podobają mi się z łódką i zachodem słońca :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zachód zdobył moje serce. Niesamowite zdjęcia!

  https://atenagrygiel-fotografia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

@GT - Tyler