sobota, 6 sierpnia 2016

Lubię wracać tam, gdzie byłem

Przeglądając zdjęcia, które zrobiłam podczas tegorocznego pobytu nad morzem muszę stwierdzić, że minęły te czasy, kiedy najchętniej opublikowałabym wszystko jak leci. To chyba dobrze, bo na poniższe zdjęcia spojrzałam bardziej krytycznym okiem i wybrałam te, które przedstawiają trochę inne spojrzenie na nadmorski krajobraz. Nie jestem w stu procentach zadowolona z fotorelacji(mogłam dać z siebie więcej kreatywności, ale kryzys twórczy rośnie w siłę :( ), ale wydaje mi się, że udało się wycisnąć trochę dobrego i kilka kadrów nawet polubiłam. Jednak wyjazd nad morze, jak każdy poprzedni, napawa mnie spokojem i nostalgią. Nawet jeśli na najpiękniejszym zachodzie słońca nie miałam ze sobą aparatu, a najcudowniejszy wschód słońca to ten, który obserwowałam w drodze powrotnej przez szybę samochodu, to udało mi się je zarejestrować  w pamięci jako cudowne momenty, co jest dla mnie niezwykle cenne. I mam nadzieję, że wasze wakacje w takie momenty obfitują, nawet jeśli nie możecie tego uwiecznić w kadrze.  


10 komentarzy:

 1. Naprawdę świetna fotorelacja, chociaż szkoda, że nie ma więcej ujęć. Czarno-białe kadry mają to coś w sobie... i czwarte zdjęcie, czwarte to coś wspaniałego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia przepiękne, pozwalają spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna fotorelacja! Uwielbiam morze na zdjęciach. Czwarty kadr jest niesamowity! Taki niebanalny, ciekawy i z pięknymi barwami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się twoje zdjęcia. Zawsze są takie nostalgiczne.
  Ja też widziałam wiele pięknych wschodów czy zachodów zza szyby samochodu, czy po prostu wtedy, gdy nie miałam aparatu. Ale zgadzam się z tym, że zostają one w naszej pamięci.
  I to jest właściwie najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię takie fotorelacje ;) podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fotografie są fajne, jak najbardziej. Ale większość z nas cierpi teraz na ich przesyt i uzależniło się od nich. Sama widzę po sobie. Zamiast przeżywać to włączam aparat. A zachód słońca NIGDY nie będzie tak piękny na fotografii jak w rzeczywistości. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fotorelacja jest bardzo udana, kadry ciekawe, ujęcia nostalgiczne, bardzo mi się podoba całość :)

  OdpowiedzUsuń

@GT - Tyler